مجموعه سایا انرژی گستر پاسارگاد با هدف تأمین تجهیزات فنی و صنعتی مورد نیازکارخانجات به ویژه صنایع پالایشگاهی ، نیروگاهی، پتروشیمی، ساختمانی، سد سازی، صنایع غذایی، دارویی که شامل سیالات نفت، گاز، آب، بخار، روغن های صنعتی و … می باشد که با اتکا به دانش فنی و مهندسی روز کارشناسان و پرسنل متخصص در زمینه های پایپینگ ، مکانیک ، ابزار دقیق فعالیت خود را آغاز نموده است. این شرکت در مدت فعالیت خود توانسته با بسیاری از شرکتها و موسسات خصوصی و دولتی ارتباط تجاری مستمر و موثری برقرار نماید و بدلیل تقاضای بسیاری از شرکت های طرف تجاری خود مبادرت به گسترش زمینه های فعالیت خود نموده و اقدام به واردات انواع لوازم تاسیسات مورد نیاز در صنعت نفت، گاز و پتروشیمی از بزرگترین تولید کنندگان آسیایی و اروپایی نموده است.
 
 
شرکت سایا انرژی گستر پاسارگاد ارائه دهنده خدمات  مشاوره ای ، طراحی ، تهیه ، تامین و پیمانکاری ساخت و راه اندازی پروژه های کوچک و بزرگ می باشد وكسب رضايت مشتري و بهبود مستمر دراثر بخشی سيستم مديريت کیفیت را به عنوان مهمترين هدف سازمان برگزيده و خود را نسبت به برآورده نمودن کلیه ی الزامات استاندارهای لازم متعهد مي داند و مدیریت سازمان ،مجموعه تحت رهبری خود را به منظور دستیابی به اهداف تدوین شده زیر هدایت می نماید.
 
1. رضایتمندی مشتریان (ايجاد مشتريان وفادار و هميشگی) 
2. جذب، نگهداری و بهره وری نیروی انسانی به عنوان اصلی ترین و پرارزش ترین منابع سازمان
3. توجه به نظرات ، پیشنهادات و انتقادات مشتریان به منظور ارتقا سطح کیفی خدمات ارائه شده به مشتریان
4. توسعه نظام های ارتباطی با تامین کنندگان و تولید کنندگان به منظور ایجاد تعامل اثر بخش ودریافت کالا وخدمات با کیفیت وقیمت مناسب وتحویل به موقع
5. توسعه فعالیت ها وایجاد بستر های مناسب برای دست یابی به بازار های جدید
6. بهبود مستمر در نگرش ها ، عملکرد ها و فرآیندها در راستای رسیدن به اهداف و برنامه های کیفی
7. ارتقاء سطح دانش ،آگاهی ، مهارت کارکنان ، با اعتقاد به محوری بودن نقش آنان در ارتقا رشد وبهبود عملکرد سازمان

با تیم سایا انرژی گستر پاسارگاد بیشتر آشنا شوید

محمد کوهزاد
مدیرعامل

محمد کوهزاد
مدیرعامل

محمد کوهزاد
مدیرعامل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.