مهره ماسوره فولادی فشار قوی دنده‌ای

مهره ماسوره فولادی فشار قوی دنده‌ای
[av_section min_height=” min_height_pc=’25’ min_height_px=’500px’ padding=’default’ margin=” custom_margin=’0px’ color=’main_color’ background=’bg_color’ custom_bg=” background_gradient_color1=” background_gradient_color2=” background_gradient_direction=’vertical’ src=” attach=’scroll’ position=’top left’ repeat=’no-repeat’ video=” video_ratio=’16:9′ video_mobile_disabled=” overlay_enable=” overlay_opacity=’0.5′ overlay_color=” overlay_pattern=” overlay_custom_pattern=” shadow=’no-border-styling’ bottom_border=’no-border-styling’ bottom_border_diagonal_color=’#333333′ bottom_border_diagonal_direction=’scroll’ bottom_border_style=’scroll’ scroll_down=” custom_arrow_bg=” av-desktop-hide=” av-medium-hide=” av-small-hide=” av-mini-hide=” id=” custom_class=” aria_label=” av_element_hidden_in_editor=’0′ av_uid=”] [av_three_fifth first min_height=” vertical_alignment=” space=” row_boxshadow=” row_boxshadow_color=” row_boxshadow_width=’10’ custom_margin=” margin=’0px’ mobile_breaking=” border=” border_color=” radius=’0px’ padding=’0px’ column_boxshadow=” column_boxshadow_color=” column_boxshadow_width=’10’ background=’bg_color’ background_color=” background_gradient_color1=” background_gradient_color2=” background_gradient_direction=’vertical’ src=” background_position=’top left’ background_repeat=’no-repeat’ highlight=” highlight_size=” animation=” link=” linktarget=” link_hover=” title_attr=” alt_attr=” mobile_display=” id=” custom_class=” aria_label=” av_uid=”] [av_textblock size=” av-medium-font-size=” av-small-font-size=” av-mini-font-size=” font_color=” color=” id=” custom_class=” av_uid=’av-kk52szpj’ admin_preview_bg=”]

مهره ماسوره فولادی فشار قوی دنده‌ای

مهره و ماسوره یا UNION PIPE یکی از پرکاربردترین وسیله‌هایی است که در صنعت لوله‌کشی، تهویه فاضلاب و تعمیرات خطوط پایپینگ در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد. مهره ماسوره از انواع متنوعی همچون فولادی، گالوانیزه، استیل، چدن، آلومینیوم، پلاستیک و … و همچنین در برندهای مختلف در بازار موجود است که با توجه به کاربرد و محل مورد استفاده، مورد مصرف صنایع مختلف قرار می‌گیرند. از کاربرد انواع مهره ماسوره می‌توان به مصارف شهری و صنعتی متنوعی همچون محافظت در برابر حریق، سیستم‌های لوله‌کشی و آب و فاضلاب اشاره نمود.

مهره ماسوره فولادی فشار قوی دنده‌ای

یکی از انواع اتصالات فشار قوی فولادی دنده‌ای می‌باشد. مهره ماسوره از دسته اتصالات پایپینگ است که نوعی اتصال‌دهنده بین دو قسمت از سیستم لوله‌کشی که به صورت نر و ماده هستند، به شمار می‌آید. مهره ماسوره فولادی فشار قوی دنده‌ای که به منظور تأمین فشار لازم جهت بستن اتصالات مورد استفاده قرتر می‌گیرد، از سه قسمت تشکیل شده است: یک مهره واسط، یک انتهای نرینه و یک انتهای مادگی. در اتصال مادگی، رزوه‌هایی در داخل آن وجود دارد، در حالی که در اتصال نرینه، رزوه‌هایی در خارج از آن وجود دارند. مهره واسط، دو قسمت از سیستم لوله کشی را که به صورت نر و ماده می‌باشد، به یکدیگر متصل می‌نماید. هر یک از این دو قطعه می‌توانند به صورت مستقل بر روی لوله و یا اتصالات دیگر رزوه شوند و با جفت کردن نر و ماده، توسط مهره واسط به هم کوپل گردند. از آن جایی که انتهای جفت شده هر یک از مهره ماسوره‌ها قابل تعویض است، می‌توان به راحتی و در کمترین زمان ممکن تعویض نمود.

از دیگر مزایای این قطعه، می‌توان به مواردی همچون نصب آسان و به صرفه، اتصال دو لوله با اندازه‌های متفاوت، ایجاد اتصال ضد نشتی در سیستم‌های لوله‌کشی و ….اشاره نمود.

[/av_textblock] [/av_three_fifth][av_two_fifth min_height=” vertical_alignment=” space=” row_boxshadow=” row_boxshadow_color=” row_boxshadow_width=’10’ custom_margin=” margin=’0px’ mobile_breaking=” border=” border_color=” radius=’0px’ padding=’0px’ column_boxshadow=” column_boxshadow_color=” column_boxshadow_width=’10’ background=’bg_color’ background_color=” background_gradient_color1=” background_gradient_color2=” background_gradient_direction=’vertical’ src=” background_position=’top left’ background_repeat=’no-repeat’ highlight=” highlight_size=” animation=” link=” linktarget=” link_hover=” title_attr=” alt_attr=” mobile_display=” id=” custom_class=” aria_label=” av_uid=”] [av_image src=’https://otpn.ir/wp-content/uploads/2021/01/مهره-ماسوره-فولادی-فشار-قوی-دنده_ای.png’ attachment=’5965′ attachment_size=’full’ copyright=” caption=” styling=” align=’center’ font_size=” overlay_opacity=’0.4′ overlay_color=’#000000′ overlay_text_color=’#ffffff’ animation=’no-animation’ hover=” appearance=” lazy_loading=’disabled’ link=” target=” title_attr=” alt_attr=” id=” custom_class=” av_element_hidden_in_editor=’0′ av_uid=’av-kk52sfix’ admin_preview_bg=”][/av_image] [/av_two_fifth][/av_section]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.