فلنج گلودار جوشی استیل

فلنج گلودار جوشی استیل
[av_section min_height=” min_height_pc=’25’ min_height_px=’500px’ padding=’default’ margin=” custom_margin=’0px’ color=’main_color’ background=’bg_color’ custom_bg=” background_gradient_color1=” background_gradient_color2=” background_gradient_direction=’vertical’ src=” attach=’scroll’ position=’top left’ repeat=’no-repeat’ video=” video_ratio=’16:9′ video_mobile_disabled=” overlay_enable=” overlay_opacity=’0.5′ overlay_color=” overlay_pattern=” overlay_custom_pattern=” shadow=’no-border-styling’ bottom_border=’no-border-styling’ bottom_border_diagonal_color=’#333333′ bottom_border_diagonal_direction=’scroll’ bottom_border_style=’scroll’ scroll_down=” custom_arrow_bg=” av-desktop-hide=” av-medium-hide=” av-small-hide=” av-mini-hide=” id=” custom_class=” aria_label=” av_element_hidden_in_editor=’0′ av_uid=”] [av_three_fifth first min_height=” vertical_alignment=” space=” row_boxshadow=” row_boxshadow_color=” row_boxshadow_width=’10’ custom_margin=” margin=’0px’ mobile_breaking=” border=” border_color=” radius=’0px’ padding=’0px’ column_boxshadow=” column_boxshadow_color=” column_boxshadow_width=’10’ background=’bg_color’ background_color=” background_gradient_color1=” background_gradient_color2=” background_gradient_direction=’vertical’ src=” background_position=’top left’ background_repeat=’no-repeat’ highlight=” highlight_size=” animation=” link=” linktarget=” link_hover=” title_attr=” alt_attr=” mobile_display=” id=” custom_class=” aria_label=” av_uid=”] [av_textblock size=” av-medium-font-size=” av-small-font-size=” av-mini-font-size=” font_color=” color=” id=” custom_class=” av_uid=’av-kk2jflpa’ admin_preview_bg=”]

فلنج گلودار جوشی استیل

فلنج گلودار جوشی استیل یا فلنج گردندار جوشی به ( لبه دار و مخروطی ) نیز معروف است که در مدل های pn16،pn10،pn20 و کلاس ۱۵۰،۳۰۰،۶۰۰،۹۰۰،۱۵۰۰ و ۲۵۰۰ نیز تولید می‌شود. این فلنج‌ها با استفاده از جوشکاری و پیچ و مهره به لوله و اتصالات یا شیرآلات فلنجی چدنی متصل می‌شود .

طریقه نصب این محصول از یک سوی که قسمت گلو یا جلوی آن است به انواع لوله مانیسمان جوش می‌خورد و از طرف دیگر با پیچ و مهر به شیر چدنی سایز بزرگ نصب می‌شود .

انواع :

فلنج‌های جوشی گلودار در آلیاژهای فولادی، استیل، کربن استیل، استنلس استیل، گلو بلند، گلودار فورج و لبه‌دار استیل و گلودار جوشی RF تولید می‌گردند. فلنج‌های جوشی گلودار مخصوصا فلنج گلودار کلاس ۱۵۰ در محیط‌هایی استفاده می‌شود که نیاز به تحمل میزان شدت بالای دما ، فشار و ارتعاشات بسیار باشد و همچنین گردن دار بودن این فلنج ها باعث جلوگیری از ارتعاش و به نوعی عمل لرزه‌گیر ارتعاشات را انجام می‌دهد.

انواع دیگر اتصالات فشار قوی نیز در اینگونه محیط ها و در دسته لوازم موتورخانه به صورت فولادی و کربن استیل تولید می‌گردند. فلنج جوشی گلودار معمولا تا فشار ۵۰۰۰ psi نیز بار فشاری را تحمل می‌نماید.

کاربرد :

۱.     توزیع تنش‌ها در خط لوله
۲.    تسهیل در ردیابی ترک‌های موجود

فلنج لبه‌دار یک فلنج معمولی است که لایه پایینی ندارد. این فلنج‌ها دارای دو جزء، یک انتهای خم و یک فلنج پشتی آزاد است. لوله در سر دیگر جوش لب به لب می‌شود.

این فلنج می‌تواند بر روی محور خود چرخش داشته باشد و آزادانه بر روی لوله حرکت کند که از این رو تنظیم پیچ‌های آن ساده است.

کاربرد فلنج لبه‌دار:

فلنج لبه‌دار با سیال در تماس نیست. بنابراین یکی از کاربردهای آن در مواردی است که سیستم زیاد در معرض زنگ‌زدگی و خوردگی است. استفاده از این فلنج از نظر اقتصادی نیز به صرفه است. ولی مقاومت آن در برابر خستگی بسیار کمتر از فلنج گردندار است. این فلنج زمانی مورد استفاده قرار می‌گیرد که در آن انهدام مکرر مورد نیاز است و فضا محدود است .

جهت خرید انواع فلنج گلودار جوشی یا دریافت اطلاعات در رابطه با کیفیت و لیست قیمت فروش فلنج جوشی گلودار با کارشناسان فروش ما درارتباط باشید.

فلنج گلودار

قیمت کلاس سایز
تماس بگیرید ۱۵۰ ۱.۲ تا ۱۲۰ اینچ
تماس بگیرید ۳۰۰ ۱.۲ تا ۱۲۰ اینچ
تماس بگیرید ۶۰۰ ۱.۲ تا ۱۲۰ اینچ
تماس بگیرید ۹۰۰ ۱.۲ تا ۱۲۰ اینچ
تماس بگیرید ۱۵۰۰ ۱.۲ تا ۱۲۰ اینچ
تماس بگیرید ۲۵۰۰ ۱.۲ تا ۱۲۰ اینچ
[/av_textblock] [/av_three_fifth][av_two_fifth min_height=” vertical_alignment=” space=” row_boxshadow=” row_boxshadow_color=” row_boxshadow_width=’10’ custom_margin=” margin=’0px’ mobile_breaking=” border=” border_color=” radius=’0px’ padding=’0px’ column_boxshadow=” column_boxshadow_color=” column_boxshadow_width=’10’ background=’bg_color’ background_color=” background_gradient_color1=” background_gradient_color2=” background_gradient_direction=’vertical’ src=” background_position=’top left’ background_repeat=’no-repeat’ highlight=” highlight_size=” animation=” link=” linktarget=” link_hover=” title_attr=” alt_attr=” mobile_display=” id=” custom_class=” aria_label=” av_uid=”] [av_image src=’https://otpn.ir/wp-content/uploads/2021/01/فلنج-گلودار-جوشی1-min-300×300.jpg10.jpg’ attachment=’5450′ attachment_size=’full’ copyright=” caption=” styling=” align=’center’ font_size=” overlay_opacity=’0.4′ overlay_color=’#000000′ overlay_text_color=’#ffffff’ animation=’no-animation’ hover=” appearance=” lazy_loading=’disabled’ link=” target=” title_attr=” alt_attr=” id=” custom_class=” av_element_hidden_in_editor=’0′ av_uid=’av-kk2jeeuz’ admin_preview_bg=”][/av_image] [/av_two_fifth][/av_section]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.